CANDY, ciasteczka i inne prezenty
Nadeszła wiekopomna chwila ;) mamy już 70! "lubiących" profil czikihoops na facebooku, a sam blog cieszy się dużym zainteresowanie, za co serdecznie dziękuję! :) Fajnie, że podobają się Wam moje prace :) i dlatego ogłaszam CANDY ♥ do wygrania zestaw trzech bransoletek czikihoops w wydaniu mocno wakacyjnym i plażowym, z dużą dawką pozytywnej energii i znakomite do "uzupełniania" letnich kreacji :) Urlopowy charakter tych bransoletek podkreśla zawieszka - czerwona rozgwiazda (z opcją odpinania). Bransoletki wykonane są ze szklanych koralików Aby wystartować w konkursie wystarczy, że: 1. w komentarzu pod postem zgłosisz chęć udziału w konkursie; 2. wrzucisz podlinkowany baner na boczny pasek swojego bloga, a jeśli nie jesteś blogerem udostępnisz informację o konkursie na swoim profilu na facebooku; 3. jeśli polubisz mój profil na facebooku lub/i dodasz mnie do obserwowanych blogów (w pasku bocznym: "dołącz do tej witryny...


Cudne.. :)
OdpowiedzUsuńAle śniegu to mi akurat nie brakuje! :D
Nie lubię zimy :) chyba że w górach.. ale nie w mieście :)
BUZIAK :*
:) Zuza może przez to, że mieszkam poza miastem tęsknie za zasypanym białym puchem lasem i łąkami :)
Usuńfaktycznie w mieście śnieżna masa lubi utrudniać życie :]
Pozdrowienia!
Zuza ma rację- śnieg w górach być powinien:)
OdpowiedzUsuńśliczny komplecik, podoba mi się jego kolorystyka :)
OdpowiedzUsuńPiękne kolorki. : )
OdpowiedzUsuńMnie też brakuje śniegowego puszku. Bransoletki ślicznie zimowe:D
OdpowiedzUsuń