Do ciepłej jesiennej odzieży zawsze bardzo chętnie noszę torebki typu listonoszki, które nie tylko świetnie uzupełniają całość stroju ale i są bardzo wygodne zwłaszcza na zakupach czy wycieczko-spacerach. Od lat jestem fanką torebek Firmy SłońTorbalski . Trzeba przyznać, że ich produkty są bardzo ładnie wykończone i trwałe, a szeroka gama zwłaszcza kolorystyczna powoduje, że człowiek ma nie lada problem kiedy trzeba się na, którąś zdecydować ;) (na marginesie: oby tylko takie były problemy w tym naszym życiu ... ). Jako (nareszcie) posiadaczka torby SłoniaTorbalskiego zrobiłam do niej czikihoops, no przecież nie mogło być inaczej ;) Czarna rzemykowa coś czuję, że będzie kolejną z ulubionych i kilka koralikowych - a te można rzec już w standardzie. Zapraszam do oglądania :) czikihoops i listonoszka SłońTorbalski gruba rzemykowa bransoletka z zapięciem magnesowym perłowa bransoletka z różowych akrylowych koralików, czarna z onyksu z zawieszką 4-listna kon...
Komentarze
Prześlij komentarz
dziękuję za opinie i komentarze
i pamiętajcie co złego to nie ja ;)