czekolada w sreberku



"Świąteczne" zamówienie :)
rzemyki w kolorach beżu, brązu i fioletów, akrylowe koraliki, srebrna ażurowa wstawka
i moja ulubiona zawieszka z koniczynką :) 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

CANDY, ciasteczka i inne prezenty

galanteria i dodatki

a u mnie nadal wakacje :)